PrintBook2aДрук книг, брошур, журналів.

Друкуємо довільним тиражем, навіть від одного примірника.
Палітурка тверда або м'яка. Скріплення - термобіндер, шитво нитками, пружина, скоба. 

 

 

Як створити книгу?

Є три основні етапи виготовлення книги:

1. Ідея, збір матеріалу та постановка технічного завдання.
2. Дизайн, верстка та приготування електронного макету. Приготування до друку.
3. Друкування та палітурні роботи.

Замовляйте виготовлення книги з того етапу, з якого Вам буде зручно з нами співпрацювати.

 

Як дізнатися вартість виготовлення книги?

Для попереднього порахунку надішліть нам електронним листом або доставте в офіс завдання і матеріали - тексти, зображення або готовий електронний макет у форматі pdf. (Передача таких матеріалів для попереднього порахунку не означатиме, що ми можемо їх використовувати без дозволу автора-замовника.)

 

Ви бажаєте видати книгу чи тільки тиражувати для власних потреб?

Видання книги відрізняється від простого тиражування.

При виданні книги виконується ряд важливих процедур - укладання договору видання, присвоєння серійного номера видання, здійснення видавцем обов’язкової розсилки книг згідно постанови кабінету мінстрів України, здача звітів в Книжкову палату України.
Автор-замовник має вибрати видавництво та погодити з ним свої умови видання книги. Або сам автор за своїм бажанням може стати видавцем-підприємцем, якщо зареєструється у відповідних державних органах.

При простому тиражуванні автор-замовник може для власних потреб виготовити книги, але не зможе їх використати з метою продажу в книгарнях, бо для цього державою передбачена процедура видання.

 

Якщо маєте запитання телефонуйте в офіс +38 032 244-28-37 або пишіть на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Ми будемо раді Вам допомогти.

Придбати книги нашого видавництва можна в онлайн-книгарні.

 

Друк методичок, посібників, брошур, навчальних матеріалів.

В друкарні процес виготовлення книги починається з передачі замовником матеріалів, наступного за цим погодження макетів та додрукарської підготовки. Дуже зручно, коли замовник передає матеріали у вигляді електронного макету у форматі pdf. Такий макет найкоректніше відтворюється при перенесенні з одного комп'ютера на інший. 

Відповідно до тиражу книжки вибирають спосіб друкування. Це може бути цифровий друк, різографія, офсет чи ротація (останній - для особливо великих накладів). Тенденція сьогодення - це зменшення друкованих тиражів книг до сотень, десятків чи, навіть, персонального виготовлення. У цьому випадку, цифровий спосіб друку є найбільш оптимальним для досягнення найнижчої ціни.

При зменшенні тиражу, вартість виготовлення однієї книги збільшується. При малих тиражах затрачений час та вартість підготовчих процесів може набагато переважати час та вартість самого друку і скріплення. Замовники, з метою економії, намагаються виконувати верстку та приготування книг до друку самостійно. Добре, якщо це вдається, адже естетика оформлення суттєво впливає на остаточний результат та емоційне сприйняття книги. 

Для того, щоб уникнути перевитрат, важливо правильно визначити оптимальний тираж. Також для цього необхідно підібрати достатньої якості матеріали і спосіб скріплення. У певних межах можна регулювати співвідношення ціна-якість за рахунок вибору технологій друку, матеріалів та скріплення.

 

Способи скріплення книжкових блоків:

 

hardcover5Тверда палітурка із скругленим корінцем.
Блок скіплюють в зошити на ниткошвейній машині, скруглюють, приклеюють форзаци і каптали, закладки, вставляють у палітурку.

Тверда палітурка з прямим корінцем.
Блок скіплюють в зошити на ниткошвейній машині, приклеюють форзаци і каптали, вставляють у палітурку.
Є різновиди твердої палітури.
Скріплення термобіндером.
Підготовлений блок і обкладинку закладають у термоклейову машину - термобіндер. У процесі склеювання машина фрезою підчищає корінець і виконує торшонування - просікання корінця для кращого проникнення клею і, відповідно, кращого скріплення сторінок.
Скріплення металевою скобою.
Скріплення металевою пружиною.
hardcover-springСкріплення металевою пружиною, обкладинка - палітурний картон.