Новини

Стильні футболки

Ексклюзив!

Стильні футболки. 

ПРИНТИ

футболка

Анонс АСОК "Бізнесмейт"

Анонсуємо видання власного програмного продукту - Автоматизована система обліку і контролю (АСОК) "Бізнесмейт".

Загальний опис можна прочитати тут www.businessmate.com.ua

Об'ємні наклейки - тризуби, UA та інші

 

На нашому сайті можна придбати еластичні об'ємні наклейки "тризуб", "UA".

Плануємо розширення асортименту наклейок.

Придбати можна тут.

Об'ємні наклейки - шильди

Нова послуга - виготовлення об'ємних наклейок-шильд на замовлення.

label-001

Запрошуємо в нашу онлайн-книгарню

Запрошуємо в нашу онлайн-книгарню!

Будемо дуже вдячні за Ваші відгуки і пропозиції, які просимо надсилати на нашу електронну скриньку. Бажаємо Вам знайти для себе цікаві книжки!

Замовлення Ви можете забрати в нашому офісі, отримати через Укрпошту або Нову пошту. 

Оплату можете здійснити у зручний для Вас спосіб: готівкою, перерахунком на банківський рахунок, платіжною карткою в т.ч. через інтернет.

 

Сайт - Музична бібліотека

   Наші нотні видання можна знайти на новому сайті mubis.com.ua. Це музична бібліотека, в основі якої лежать музичні видання, що вийшли друком у нашому видавництві. Тут ви можете детально переглянути зміст цих видань, переглянути і вільно завантажити музичні твори, які в них входять, а деякі з них навіть послухати у виконанні  хору "Вірую" Храму Свв. Ольги і Єлизавети у Львові.
Ви  можете  також ознайомитися з біографіями композиторів, твори яких увійшли до нашої бібліотеки. Календар визначних подій повідомляє про композиторів, ювілеї яких ми святкуватимемо незабаром.
 
   Якщо Вам буде зручно, ми можемо надрукувати для Вас довільну кількість екземплярів потрібного твору чи творів, або навіть підготувати і видати друком Ваші власні нотні збірники на основі творів з нашої бібліотеки. У бібіліотеці передбачена можливість формування замовлень.
 
   Сподіваємося, що бібліотека буде корисна хормейстерам і хористам.

Система онлайн замовлень візиток

"ДРУК НА ПОТРЕБУ" запускає новий онлайн сервіс по замовленню візиток. Дана система дозволить Вам замовити і отримати візитки, не виходячи зі свого дому чи офісу. Ви зможете прямо на сайті ввести свої дані і переглянути, як буде виглядати Ваша візитка. Також Ви можете завантажувати власні макети візиток.

Перейти до системи онлайн замовлень візиток

Ми будемо раді почути Ваші побажання та зауваження щодо покращення роботи даної системи. Пишіть нам на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Ми переїхали

УВАГА! "ДРУК НА ПОТРЕБУ" вже працює за новою адресою:

м. Львів, вул. Володимира Великого, 2 (вхід з вул. Стрийської)

Ласкаво просимо!

Могікани гімназії

Побачило світ видання "Могікани гімназії". Львівська академічна гімназія. Другий клас гімназії 1943-44 навчального року. 

Упорядники: Р. Гречуха, Г. Дудок, Л. Курилко, Л. Полюга.

У книзі зібрані спогади про тернисті життєві шляхи колишніх учнів другого класу Львівської академічної гімназії в часи Другої світової війни, післявоєнного лихоліття, еміграції, про їхній внесок у світову та українську науку, культуру і мистецтво. 

Нова адреса

Увага!

Незабаром ми переїжджаємо і будемо працювати за новою адресою: м. Львів, вул. Володимира Великого, 2. Це приміщення видавництва "Вільна Україна". 

Телефонні номери залишаються незмінними. 

Слідкуйте за повідомленнями на сайті.