О. Кришталева, Lili de Leopolis

Гліцеринова пані. Кров з молоком.

Надрукувати
Ціна: 72.00 грн.
новели
Львів: ПП Сорока Т.Б., 2009. – 41+49 с.: іл.
ISBN 978-966-8460-63-0

Дві книжка в одній.

Оксана Кришталева
   Новели Оксани Кришталевої проникають у серця читачів і читачок негаласливими почуттями, несподіваним поворотом думки, свіжістю образів і справжністю відчуттів. 
   Читачі, безсумнівно, закохаються у ліричну героїню новел, яка прагне вирватись із тугих обіймів міста на лоно природи, вірить в існування паралельних світів, хоче реальність перетворити на казку. 
Читачки перейматимуться романтичними історіями гліцеринової пані, рахуватимуть квіти на спідниці героїні, спробують відшукати загублені ґудзики… А усі: навчатимуть риб говорити, замилуються небесною фана­берією, спостерігатимуть химерні карнавальні світлотіні та сріблисті тумани.
   Любовна лінія сполучає всі новели авторки і наповнює цей зшиток неповторністю, суттєвістю, творчою напругою. 
   Бажано прочитати усім небайдужим людям.

 

Lili de Leopolis
   «Я люблю ці маленькі середньовічні міста» — так ненав’язливо авторка освідчується древньому Львову та іншим містам Галичини, багатим на сліди минувшини, які надихають, збуджують уяву, не відпускають.
   Проза Lili de Leopolis — позачасова, містична та імпульсивна. Адже її пізнання світу неповторне, неперервне, всебічне і глибинне. Докопатися до суті, віднайти скарби прагнуть усі, а вдається — одиницям. Бо містичний світ впускає у своє лоно лише вибраних, посвячених. Наша авторка належить до них, оскільки вміє відчитувати покриті шаром пилу написи, орієнтується у часопросторі, знає деякі таємниці світобудови, які мимохідь розкриває читачеві.
   Помандруйте вгору разом із ліричною героїнею творів — і ви зможете зазирнути у потойбіччя, торкнутись сакральних речей… а ще – відкрити для себе новий світ — світ Lili de Leopolis.

Ігор Ясенівський